Nevezések
Élő nevezések (81)
# | Név | HCP | Klub | Nem | Kategória | Státusz | Nevezés ideje | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. |
Balbi Emanuela Ferruzzi
GC Montecchia | Junior U14 Elfogadva | 4.9 | GC Montecchia | Nő | Junior U14 | Elfogadva | 2022.07.28. 21:52 | |
2. |
Balkovec Jakob
GK Arboretum | Felnőtt, Junior U21 Elfogadva | 1.6 | GK Arboretum | Férfi | Felnőtt, Junior U21 | Elfogadva | 2022.07.31. 10:53 | |
3. |
Balkovec Petra
GK Arboretum | Junior U16 Elfogadva | 5.2 | GK Arboretum | Nő | Junior U16 | Elfogadva | 2022.07.31. 10:55 | |
4. |
Bartos Botond Bálint
Continental | Junior U18 Elfogadva | 4.5 | Continental | Férfi | Junior U18 | Elfogadva | 2022.07.18. 10:38 | |
5. |
Beklemishev Petr
GK Arboretum | Junior U16 Elfogadva | 10.2 | GK Arboretum | Férfi | Junior U16 | Elfogadva | 2022.07.26. 14:28 | |
6. |
Bencik Adam
Penati | Junior U16 Elfogadva | +0.8 | Penati | Férfi | Junior U16 | Elfogadva | 2022.06.09. 12:27 | |
7. |
Bergendi Rene
Penati | Junior U18 Elfogadva | +4.1 | Penati | Férfi | Junior U18 | Elfogadva | 2022.06.09. 12:17 | |
8. |
Berkenyei Daniella
Pannonia | Junior U18 Elfogadva | 0.2 | Pannonia | Nő | Junior U18 | Elfogadva | 2022.07.19. 10:19 | |
9. |
Bezenšek Tomi
Racman GK | Junior U18 Elfogadva | 0.1 | Racman GK | Férfi | Junior U18 | Elfogadva | 2022.08.10. 09:13 | |
10. |
Bohinc Tim
GK Arboretum | Junior U16 Elfogadva | 5.4 | GK Arboretum | Férfi | Junior U16 | Elfogadva | 2022.08.10. 09:46 | |
11. |
Car Barbara
Racman GK | Junior U18 Elfogadva | +3.0 | Racman GK | Nő | Junior U18 | Elfogadva | 2022.08.04. 01:12 | |
12. |
Car Leon
Racman GK | Junior U16 Elfogadva | +1.8 | Racman GK | Férfi | Junior U16 | Elfogadva | 2022.08.04. 01:09 | |
13. |
Chlostová Tereza
Prague City Golf | Felnőtt, Junior U21 Elfogadva | +0.7 | Prague City Golf | Nő | Felnőtt, Junior U21 | Elfogadva | 2022.08.03. 11:46 | |
14. |
Chynoranská Katarína
Penati | Junior U18 Elfogadva | +0.9 | Penati | Nő | Junior U18 | Elfogadva | 2022.06.30. 13:47 | |
15. |
Curic Martin
GK Bled | Felnőtt, Junior U21 Elfogadva | 4.3 | GK Bled | Férfi | Felnőtt, Junior U21 | Elfogadva | 2022.08.03. 11:01 | |
16. |
Dimitrova Sára
Albatross GC | Felnőtt, Junior U21 Elfogadva | +1.0 | Albatross GC | Nő | Felnőtt, Junior U21 | Elfogadva | 2022.07.31. 16:00 | |
17. |
Dimitrova Sofie
Albatross GC | Felnőtt, Junior U21 Elfogadva | +3.6 | Albatross GC | Nő | Felnőtt, Junior U21 | Elfogadva | 2022.07.31. 15:55 | |
18. |
Doležal Ondřej
Albatross GC | Junior U14 Elfogadva | 3.8 | Albatross GC | Férfi | Junior U14 | Elfogadva | 2022.07.07. 15:08 | |
19. |
Dolinsky Patrik
GGGR Skalica | Junior U18 Elfogadva | 1.4 | GGGR Skalica | Férfi | Junior U18 | Elfogadva | 2022.08.07. 16:44 | |
20. |
Drenik Bogdanović Zoja
GK Arboretum | Junior U14 Elfogadva | 15.0 | GK Arboretum | Nő | Junior U14 | Elfogadva | 2022.08.04. 12:06 | |
21. |
Dušková Štěpánka
GC Msttětice | Junior U16 Elfogadva | +1.3 | GC Msttětice | Nő | Junior U16 | Elfogadva | 2022.08.08. 15:04 | |
22. |
Erdogan Almina
Istanbul GC | Junior U14 Elfogadva | 3.1 | Istanbul GC | Nő | Junior U14 | Elfogadva | 2022.06.02. 10:43 | |
23. |
Fedeli Grace Margot
GC Villa Condulmer | Junior U14 Elfogadva | 3.3 | GC Villa Condulmer | Nő | Junior U14 | Elfogadva | 2022.06.02. 09:24 | |
24. |
Fedeli Laetitia Bona
GC Villa Condulmer | Junior U12 Elfogadva | 6.2 | GC Villa Condulmer | Nő | Junior U12 | Elfogadva | 2022.06.02. 09:26 | |
25. |
Fevzer Eva Kiri
GK Racman | Junior U16 Elfogadva | 1.5 | GK Racman | Nő | Junior U16 | Elfogadva | 2022.08.04. 13:36 | |
26. |
Földházi-Nagy Petra
Pannonia | Junior U16 Elfogadva | 10.2 | Pannonia | Nő | Junior U16 | Elfogadva | 2022.07.17. 22:09 | |
27. |
Földházi-Nagy Zsófia
Pannonia | Junior U18 Elfogadva | 6.5 | Pannonia | Nő | Junior U18 | Elfogadva | 2022.08.09. 08:20 | |
28. |
Formanek Timotej
GC Hodkovicky | Junior U18 Elfogadva | +4.3 | GC Hodkovicky | Férfi | Junior U18 | Elfogadva | 2022.08.01. 15:04 | |
29. |
Gal Gabrovšek Luka
Racman GK | Junior U18 Elfogadva | +0.4 | Racman GK | Férfi | Junior U18 | Elfogadva | 2022.08.03. 13:34 | |
30. |
Garcon Nathan
Pannonia | Junior U14 Elfogadva | 15.2 | Pannonia | Férfi | Junior U14 | Elfogadva | 2022.07.22. 11:03 | |
31. |
Hayder-Török Alexander
Royal Bercuit | Felnőtt, Junior U21 Elfogadva | +2.9 | Royal Bercuit | Férfi | Felnőtt, Junior U21 | Elfogadva | 2022.08.05. 16:46 | |
32. |
Horvat Lovro
Riverside Zagreb | Felnőtt, Junior U21 Elfogadva | +2.1 | Riverside Zagreb | Férfi | Felnőtt, Junior U21 | Elfogadva | 2022.08.09. 08:19 | |
33. |
Jackson Thomas
Pannonia | Junior U18 Elfogadva | 1.9 | Pannonia | Férfi | Junior U18 | Elfogadva | 2022.06.11. 18:11 | |
34. |
Jaczkovics Emma
Golfiesta | Junior U18 Elfogadva | +1.4 | Golfiesta | Nő | Junior U18 | Elfogadva | 2022.06.29. 11:37 | |
35. |
Jaczkovics Vince
Golfiesta | Junior U12 Elfogadva | 18.6 | Golfiesta | Férfi | Junior U12 | Elfogadva | 2022.06.29. 12:36 | |
36. |
Károly Ádám Endre
Pannonia | Junior U18 Elfogadva | 2.2 | Pannonia | Férfi | Junior U18 | Elfogadva | 2022.07.26. 13:30 | |
37. |
Kötél Bence
Balaton Golf | Felnőtt, Junior U21 Elfogadva | +3.2 | Balaton Golf | Férfi | Felnőtt, Junior U21 | Elfogadva | 2022.07.18. 10:44 | |
38. |
Lavrih Anže
GK Grad Otočec | Junior U16 Elfogadva | 8.2 | GK Grad Otočec | Férfi | Junior U16 | Elfogadva | 2022.08.05. 14:23 | |
39. |
Lavrih Mia
GK Grad Otočec | Junior U14 Elfogadva | 25.3 | GK Grad Otočec | Nő | Junior U14 | Elfogadva | 2022.08.05. 14:30 | |
40. |
Lovato Giulio
Penati | Junior U16 Elfogadva | 2.5 | Penati | Férfi | Junior U16 | Elfogadva | 2022.07.17. 20:59 | |
41. |
Malek Lana
GK Slovenska Bistrica | Junior U18 Elfogadva | +3.5 | GK Slovenska Bistrica | Nő | Junior U18 | Elfogadva | 2022.08.09. 12:48 | |
42. |
Masár Matias
GC Pegas | Junior U14 Elfogadva | 1.3 | GC Pegas | Férfi | Junior U14 | Elfogadva | 2022.07.22. 08:23 | |
43. |
Matičič Mark
GK Arboretum | Junior U12 Elfogadva | 15.4 | GK Arboretum | Férfi | Junior U12 | Elfogadva | 2022.08.09. 14:13 | |
44. |
Meze Matej
GK Trnovo | Junior U16 Elfogadva | 2.6 | GK Trnovo | Férfi | Junior U16 | Elfogadva | 2022.08.05. 23:37 | |
45. |
Molgaro Alice ifj.
Molinetto | Junior U14 Elfogadva | 4.3 | Molinetto | Nő | Junior U14 | Elfogadva | 2022.07.24. 22:14 | |
46. |
Nagy Ármin
Pannonia | Junior U16 Elfogadva | 3.2 | Pannonia | Férfi | Junior U16 | Elfogadva | 2022.07.02. 23:23 | |
47. |
Náhliková Rebecca Ann
GC Welten | Junior U16 Elfogadva | +0.1 | GC Welten | Nő | Junior U16 | Elfogadva | 2022.06.10. 22:12 | |
48. |
Nahtigal Tilen
GK Arboretum | Junior U14 Elfogadva | 20.2 | GK Arboretum | Férfi | Junior U14 | Elfogadva | 2022.08.03. 10:07 | |
49. |
Natzev Krassimir
Pravets GC | Junior U12 Elfogadva | 20.9 | Pravets GC | Férfi | Junior U12 | Elfogadva | 2022.05.28. 21:32 | |
50. |
Natzev Viden jr.
Pravets GC | Junior U14 Elfogadva | 5.7 | Pravets GC | Férfi | Junior U14 | Elfogadva | 2022.05.28. 21:30 | |
51. |
Németh Lőrinc
Pannonia | Junior U16 Elfogadva | 6.9 | Pannonia | Férfi | Junior U16 | Elfogadva | 2022.06.23. 21:29 | |
52. |
Novák Botond
Pannonia | Felnőtt, Junior U21 Elfogadva | 4.3 | Pannonia | Férfi | Felnőtt, Junior U21 | Elfogadva | 2022.08.08. 08:46 | |
53. |
Pauletic Blaz
GK Bled | Junior U16 Elfogadva | 3.1 | GK Bled | Férfi | Junior U16 | Elfogadva | 2022.08.08. 18:37 | |
54. |
Pham Le Trieu Khang Mario
GC Pegas | Junior U14 Elfogadva | 3.0 | GC Pegas | Férfi | Junior U14 | Elfogadva | 2022.07.17. 17:26 | |
55. |
Polak Ester
Racman GK | Junior U18 Elfogadva | 4.0 | Racman GK | Nő | Junior U18 | Elfogadva | 2022.08.04. 14:03 | |
56. |
Raab Sophia
Murhof | Junior U16 Elfogadva | 0.8 | Murhof | Nő | Junior U16 | Elfogadva | 2022.08.09. 10:53 | |
57. |
Ran Jeffrey Shaojié
MGC Kisoroszi | Junior U16 Elfogadva | 7.7 | MGC Kisoroszi | Férfi | Junior U16 | Elfogadva | 2022.07.20. 22:12 | |
58. |
Rojas Andrew
Golf de Luxembourg | Junior U18 Elfogadva | 3.3 | Golf de Luxembourg | Férfi | Junior U18 | Elfogadva | 2022.07.04. 18:27 | |
59. |
Sántha Ádám Attila
Pannonia | Junior U16 Elfogadva | 1.6 | Pannonia | Férfi | Junior U16 | Elfogadva | 2022.07.23. 11:24 | |
60. |
Sántha Laura
Pannonia | Junior U18 Elfogadva | 2.2 | Pannonia | Nő | Junior U18 | Elfogadva | 2022.07.23. 22:11 | |
61. |
Sapmaz Deniz
Atasehir GC | Junior U14 Elfogadva | 1.7 | Atasehir GC | Nő | Junior U14 | Elfogadva | 2022.06.02. 10:46 | |
62. |
Sárközi Richárd ifj.
Pannonia | Felnőtt, Junior U21 Elfogadva | +2.5 | Pannonia | Férfi | Felnőtt, Junior U21 | Elfogadva | 2022.08.04. 21:44 | |
63. |
Schedensack Leon Sören
Münster Tinnen | Junior U16 Elfogadva | 5.2 | Münster Tinnen | Férfi | Junior U16 | Elfogadva | 2022.06.19. 18:05 | |
64. |
Soccol Sofia
GC Ambrosiano | Junior U14 Elfogadva | 5.2 | GC Ambrosiano | Nő | Junior U14 | Elfogadva | 2022.07.30. 19:17 | |
65. |
Somogyi Bence
Pannonia | Junior U18 Elfogadva | +1.4 | Pannonia | Férfi | Junior U18 | Elfogadva | 2022.08.06. 18:54 | |
66. |
Svetek Zgonec Timon
GK Trnovo | Junior U16 Elfogadva | 1.8 | GK Trnovo | Férfi | Junior U16 | Elfogadva | 2022.08.04. 10:04 | |
67. |
Szalay Gellért
Pannonia | Junior U18 Elfogadva | 12.0 | Pannonia | Férfi | Junior U18 | Elfogadva | 2022.08.10. 17:50 | |
68. |
Szautner Elena
Pannonia | Junior U16 Elfogadva | 5.1 | Pannonia | Nő | Junior U16 | Elfogadva | 2022.07.26. 12:40 | |
69. |
Szverle Enikő
Highland | Junior U14 Elfogadva | 15.4 | Highland | Nő | Junior U14 | Elfogadva | 2022.08.10. 17:16 | |
70. |
Szverle Erik
Highland | Junior U12 Elfogadva | 20.3 | Highland | Férfi | Junior U12 | Elfogadva | 2022.08.10. 17:14 | |
71. |
Tivadari Péter
Pannonia | Felnőtt, Junior U21 Elfogadva | 9.9 | Pannonia | Férfi | Felnőtt, Junior U21 | Elfogadva | 2022.08.09. 15:55 | |
72. |
Trávníčková Nela
GR Black Bridge | Junior U18 Elfogadva | 1.8 | GR Black Bridge | Nő | Junior U18 | Elfogadva | 2022.07.15. 19:16 | |
73. |
Vehovar Ana
GK Arboretum | Junior U18 Elfogadva | 8.0 | GK Arboretum | Nő | Junior U18 | Elfogadva | 2022.08.09. 16:21 | |
74. |
Vidic Leon
Golf club Grad Otočec | Junior U14 Elfogadva | 14.8 | Golf club Grad Otočec | Férfi | Junior U14 | Elfogadva | 2022.08.02. 09:27 | |
75. |
Vu Péter
Pannonia | Junior U18 Elfogadva | 4.6 | Pannonia | Férfi | Junior U18 | Elfogadva | 2022.08.02. 15:00 | |
76. |
Williams Jaxson
Pannonia | Junior U16 Elfogadva | 3.4 | Pannonia | Férfi | Junior U16 | Elfogadva | 2022.07.23. 08:11 | |
77. |
Zala Jesih
Racman GK | Junior U14 Elfogadva | 1.7 | Racman GK | Nő | Junior U14 | Elfogadva | 2022.08.03. 12:37 | |
78. |
Zala-Kovács Lázár
Zala Springs | Junior U12 Elfogadva | 12.1 | Zala Springs | Férfi | Junior U12 | Elfogadva | 2022.08.04. 20:25 | |
79. |
Zala-Kovács Péter
Zala Springs | Junior U14 Elfogadva | 6.8 | Zala Springs | Férfi | Junior U14 | Elfogadva | 2022.08.04. 20:24 | |
80. |
Zingale Lena Lidia
Pannonia | Junior U18 Elfogadva | 4.2 | Pannonia | Nő | Junior U18 | Elfogadva | 2022.08.08. 09:34 | |
81. |
Zsimán-Lebovics Zénó
Pannonia | Junior U14 Elfogadva | +0.1 | Pannonia | Férfi | Junior U14 | Elfogadva | 2022.08.11. 17:52 | |
Visszavont / Törölt nevezések (16)
# | Név | HCP | Klub | Nem | Kategória | Státusz | Utolsó módosítás | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. |
Behán Attila ifj.
Highland | Junior U18 Visszalépett | 5.8 | Highland | Férfi | Junior U18 | Visszalépett | 2024.03.20. 03:28 | |
2. |
Belousovas Oskaras
European Center GC | Junior U18 Visszalépett | 4.6 | European Center GC | Férfi | Junior U18 | Visszalépett | 2024.03.20. 03:28 | |
3. |
Csikós Lana Anna
Golfiesta | Junior U12 Visszalépett | 10.8 | Golfiesta | Nő | Junior U12 | Visszalépett | 2024.03.20. 03:28 | |
4. |
De Pelsmaeker Emilie
Highland | Junior U14 Visszalépett | 14.4 | Highland | Nő | Junior U14 | Visszalépett | 2024.03.20. 03:28 | |
5. |
Girola Ludovica
GC Villa Condulmer | Junior U14 Visszalépett | 9.6 | GC Villa Condulmer | Nő | Junior U14 | Visszalépett | 2024.03.20. 03:28 | |
6. |
Holzer Felix
Golfclub Wachau | Felnőtt, Junior U21 Visszalépett | 3.5 | Golfclub Wachau | Férfi | Felnőtt, Junior U21 | Visszalépett | 2024.03.20. 03:28 | |
7. |
Makarewicz Alexander
Armada GC | Junior U14 Elutasítva | 6.9 | Armada GC | Férfi | Junior U14 | Elutasítva | 2024.03.20. 03:28 | |
8. |
Németh Lőrinc
Zala Springs | Junior U14 Elutasítva | 6.9 | Zala Springs | Férfi | Junior U14 | Elutasítva | 2024.03.20. 03:28 | |
9. |
Pacauskas Kajus
European Center GC | Junior U14 Visszalépett | 2.8 | European Center GC | Férfi | Junior U14 | Visszalépett | 2024.03.20. 03:28 | |
10. |
Rojas Stefan
Golf De Luxembourg | Junior U18 Visszalépett | 1.3 | Golf De Luxembourg | Férfi | Junior U18 | Visszalépett | 2024.03.20. 03:28 | |
11. |
Stern Lea Sára
Pannonia | Junior U16 Elutasítva | 1.8 | Pannonia | Nő | Junior U16 | Elutasítva | 2024.03.20. 03:28 | |
12. |
Sulikova Alexandra
Penati | Junior U18 Elutasítva | +3.4 | Penati | Nő | Junior U18 | Elutasítva | 2024.03.20. 03:28 | |
13. |
Vysušil Matyáš
Albatross GC | Junior U18 Elutasítva | +2.1 | Albatross GC | Férfi | Junior U18 | Elutasítva | 2024.03.20. 03:28 | |
14. |
Zapletalova Anna
GC Brno | Junior U16 Elutasítva | +2.2 | GC Brno | Nő | Junior U16 | Elutasítva | 2024.03.20. 03:28 | |
15. |
Zingale Lena Lidia
Pannonia | Junior U18 Visszalépett | 4.2 | Pannonia | Nő | Junior U18 | Visszalépett | 2024.03.20. 03:28 | |
16. |
Zingale Lena Lidia
Pannonia | Junior U18 Visszalépett | 4.2 | Pannonia | Nő | Junior U18 | Visszalépett | 2024.03.20. 03:28 | |